Hadde Makineleri İmalatında Bms Bahçeli Makina 50. Yılını Kutluyor

BMS BAHÇELİ MAKİNA 50.YIL

  1. gurur yılını yaşadığımız hadde sektöründe geriye dönüp baktığımızda yüzlerce makine, binlerce yedek parça, komple hadde kurulumları, yenilikler, patentli ürünler ve birçok kaliteli eleman yetiştirdiğimiz bu yolda köklü bir geçmişe sahip olduk. Yarım asırlık geçmişimizle değerlerimize her koşulda bağlı kalarak itibarımız kalite, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine zorlu emeklerle inşa edilmiştir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren değişime inandık, var olduğumuz her alanda değişimi ve çağı yakalamayı hedeflemekteyiz. Bütün dünyaya açılmak ve hadde makinalarımızı dünyada kullanılır hale getirmek ilk hedefimizdir. TÜBİTAK’dan ürün geliştirme belgesi aldığımız özel imalatımız olan Hidrolik Giyotin Saç Makasımız, Patentini aldığımız Hidrolik Kütük Makası, Servo Motorlu Uçar Makaslarımız, Redüktörlerimiz, Hadde Ayaklarımızın ve üretimini yaptığımız bütün makinalarımızın ARGE çalışmalarını devam ettirmekte ve geliştirmekteyiz.

Rakiplerimize kıyasla daha iyi rekabet ederek, müşterilere sunduğumuz fayda ve hizmet kalitesini daha da iyileştirerek, pazardaki etkinliğimizi her geçen gün arttırmayı amaçlamaktayız.

50 yıllık BMS Bahçeli Makine, geçmişinde, değişmeyen tek bir şey vardır;

Kurucumuz ARİF BAĞÇELİ’nin yılların kazandırdığı 50 yıllık tecrübelerini esas alarak azim ve fedakarlıklarla BMS Bahçeli Makine çalışanlarının birbirine olan saygı, hoşgörü ve bağlılıklarıyla yolumuza daha emin adımlara yürümeyi hedeflemekteyiz.

 

Comments are closed.